Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Блокчейн, який використовують українські банки, допомагатиме уряду США

Блокчейн, який використовують українські банки, допомагатиме уряду США

1:49 pm, 21 Січня, 2023

Команда блокчейну Stel­lar стане однією з чотирьох криптоорієнтованих компаній і єдиною, що представляє блокчейн, у комітеті Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC). Представники Stel­lar приєднались до традиційних фінансових платформ, таких як холдинг JPMor­gan, інвестбанк Gold­man Sachs та інвесткомпанія Black­Rock.

Учасники Консультативного комітету з глобального ринку (GMAC) розглядатимуть питання конкурентоспроможності американських компаній, що беруть участь у глобальному бізнесі. Як зазначили у Stel­lar, включення організації в GMAC знаменує важливий момент для блокчейну і є визнанням того, що майбутнє американських ринків і блокчейн-галузі взаємопов’язане. Це дозволить Stel­lar брати участь у дискусіях, що визначають майбутню структуру регулювання, та досягти чітких правил для галузі.

Зауважимо, що впродовж двох років Stel­lar працював з одним із найстаріших комерційних банків України — Таскомбанком. Партнерство дало можливість фінустанові оцінити плюси та мінуси випуску електронних грошей на відкритому блокчейні з можливостями контролю над активами для емітентів. Пілотний проект Stel­lar зосереджувався на однорангових і торгових платежах, а також нарахуванні заробітної плати.

Як зауважили представники Stel­lar, майбутнє блокчейну полягає не в тому, щоб витіснити традиційні фінанси, а в тому, щоб спиратися на вже створену систему та працювати з нею. У рамках своєї участі у GMAC, команда блокчейну планує розповісти політикам про роль стейблкоїнів на ринку цифрових активів та поділитися прикладами їх використання, включаючи доставку гуманітарної допомоги в Україну за допомогою ініціативи Stel­lar Aid Assist.

BTC

$77,501.21

-1.01%

ETH

$2,321.48

-3.14%

BNB

$637.06

-0.66%

XRP

$1.43

-0.45%

SOL

$85.59

-1.89%

Всі курси
Показати більше