Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Влада США контролюватиме криптовалютні транзакції, які перевищують  000

Влада США контролюватиме криптовалютні транзакції, які перевищують $10 000

2:03 pm, 9 Серпня, 2023

Група сенаторів на чолі з Елізабет Уоррен прагне запровадити найсуворіші криптообмеження у США. Чиновники бажають впровадити обов’язкове звітування про деякі криптовалютні транзакції на суму понад $10 000.

Молодша сенаторка від штату Массачусетс вже давно вважається противницею криптовалют, і це остання спроба лівого політика “розірвати зв’язок між злочинністю та цифровими активами”. Однак її зусилля підтримуються коаліцією політиків з усього політичного спектра.

Уоррен разом із сенаторами Роджером Маршаллом, Джо Манчіном та Ліндсі Гремом повторно представила проект Закону про боротьбу з відмиванням коштів у криптовалюті. У разі ухвалення законопроекту, гравці індустрії, які здійснюють транзакції на суму понад $10 000 через офшорні рахунки, будуть зобов’язані подавати Звіт про іноземні банківські та фінансові рахунки (FBAR) до Служби внутрішніх доходів США (IRS).

Законопроект також ознаменує те, що безліч гравців криптоіндустрії, включно з провайдерами гаманців і валідаторів, надалі будуть вважатися фінансовими установами. Крім нових вимог до звітності щодо транзакцій, гравці ринку повинні будуть повідомляти про будь-яку діяльність, яка схожа на відмивання грошей або ухилення від сплати податків.

Запропонований проект закону представили ще у грудні 2022 року. Схожі нормативні акти про боротьбу з відмиванням грошей, що стосуються класичних грошей, вже діють у США на законодавчому рівні.

Новий закон також розширить обов’язки компаній, що працюють з цифровими активами, вимагатиме перевірки ідентифікаційних даних і записів для гаманців самообслуговування, а також посилить процеси комплаєнсу.

BTC

$78,052.17

0.02%

ETH

$2,317.27

-0.74%

BNB

$637.02

0.27%

XRP

$1.43

0.96%

SOL

$85.55

-0.27%

Всі курси
Показати більше