Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники Tether запускають стейблкоїн, прив’язаний до фунта

Розробники Tether запускають стейблкоїн, прив’язаний до фунта

1:06 pm, 22 Червня, 2022

Розробники стейблкоїна Teth­er (USDT), який став першою криптовалютою, що отримала статус стабільної монети, оголосили про запуск нового стейблкоїна, прив’язаного до британського фунта.

Як заявили на офіційному сайті Teth­er, вже на початку липня стейблкоїн GBPT буде доступний на блокчейні Ethereum. «Ми віримо, що Велика Британія є наступною країною для впровадження інновацій блокчейну та ширшого застосування криптовалюти в державному секторі», – повідомив технічний директор Teth­er Паоло Ардоїно.

Розробники сподіваються розширити межі криптоспільноти, надаючи доступ до стейблкоїнів користувачам у всьому світі. GBPT — п’ятий стейблкоїн Teth­er з прив’язкою до фіатних грошей. Раніше розробники запустили EURT (прив’язаний до євро), CNHT (прив’язаний до китайських юанів), MXNT (прив’язаний до мексиканського песо). Втім, найпопулярнішим стейблкоїном у світі залишається USDT.

Цікаво, що Teth­er запустять новий стейблкоїн, попри волатильність ринку та нещодавню атаку хакерів на сайт Teth­er. Зловмисники попередили про можливу атаку та зажадали від компанії викупу. Втім, наразі команда вжила необхідних заходів для запобігання ймовірному тиску на систему.

BTC

$77,609.38

-0.01%

ETH

$2,315.21

-0.13%

BNB

$628.49

-1.20%

XRP

$1.42

-0.94%

SOL

$86.04

-0.27%

Всі курси
Показати більше