Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Серпень назвали найгіршим місяцем для криптовалют з листопада 2022 року
Каскад ліквідацій наприкінці серпня продовжив літній спад на крипторинку, йдеться у звіті від команди Cointelegraph Research. Згідно з дослідженням, серпень став найгіршим місяцем для цифрових активів з листопада 2022 року.
Аналітики вважають, що серпень став гіршим місяцем для криптовалютного ринку, відколи біткоїн досяг локального дна минулого листопада — близько позначки $15 000. “Те, що багато хто спочатку вважав літнім спадом, перетворилося на яскраво виражене падіння”, - наголосили аналітики. На ринку деривативів відбувся каскад ліквідацій, внаслідок чого було втрачено 7.3% вартості BTC і 6.9% вартості ЕТН.
Перемога Grayscale у суді лише на якийсь час підняла курс біткоїна до $28 000 наприкінці серпня, після чого ціна активу знову впала. Це викликало одну з найбільших ліквідацій криптовалют: при падінні ціни до $26 000 було втрачено понад $1 млрд.
Ще одним ударом по галузі експерти Cointelegraph Research назвали зниження припливу венчурного капіталу на 42.7% у серпні порівняно з липнем: лише $401.9 млн за 77 угодами. Інвестиції в криптоіндустрію зростали до травня цього року, але з того часу знижуються.
Станом на 17 вересня курс біткоїна коливається в межах $ 26 559. Трейдери оформили добові торгові угоди на суму $ 5.2 млрд. Домінування біткоїна на ринку становить 47.1%. Нагадаємо — ВТС спрогнозували зростання на 9% у жовтні. За даними CoinCodex, до 13 жовтня 2023 року біткоїн досягне $ 28 435.
