Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Серпень назвали найгіршим місяцем для криптовалют з листопада 2022 року

Серпень назвали найгіршим місяцем для криптовалют з листопада 2022 року

12:18 pm, 17 Вересня, 2023

Каскад ліквідацій наприкінці серпня продовжив літній спад на крипторинку, йдеться у звіті від команди Coin­tele­graph Research. Згідно з дослідженням, серпень став найгіршим місяцем для цифрових активів з листопада 2022 року.

Аналітики вважають, що серпень став гіршим місяцем для криптовалютного ринку, відколи біткоїн досяг локального дна минулого листопада — близько позначки $15 000. “Те, що багато хто спочатку вважав літнім спадом, перетворилося на яскраво виражене падіння”, - наголосили аналітики. На ринку деривативів відбувся каскад ліквідацій, внаслідок чого було втрачено 7.3% вартості BTC і 6.9% вартості ЕТН.

Перемога Grayscale у суді лише на якийсь час підняла курс біткоїна до $28 000 наприкінці серпня, після чого ціна активу знову впала. Це викликало одну з найбільших ліквідацій криптовалют: при падінні ціни до $26 000 було втрачено понад $1 млрд.

Ще одним ударом по галузі експерти Coin­tele­graph Research назвали зниження припливу венчурного капіталу на 42.7% у серпні порівняно з липнем: лише $401.9 млн за 77 угодами. Інвестиції в криптоіндустрію зростали до травня цього року, але з того часу знижуються.

Станом на 17 вересня курс біткоїна коливається в межах $ 26 559. Трейдери оформили добові торгові угоди на суму $ 5.2 млрд. Домінування біткоїна на ринку становить 47.1%. Нагадаємо — ВТС спрогнозували зростання на 9% у жовтні. За даними Coin­Codex, до 13 жовтня 2023 року біткоїн досягне $ 28 435.

BTC

$77,897.12

0.73%

ETH

$2,327.50

-0.04%

BNB

$638.49

0.61%

XRP

$1.44

1.38%

SOL

$86.64

0.58%

Всі курси
Показати більше