Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Криптовалютний гаманець з цифровими активами на ,5 мільйона знайшли у смартфоні ексголови Держспецзв’язку

Криптовалютний гаманець з цифровими активами на $1,5 мільйона знайшли у смартфоні ексголови Держспецзв’язку

2:34 pm, 23 Листопада, 2023

У телефоні колишнього голови Держспецзв’язку Юрія Щиголя українські правоохоронці виявили криптовалютний гаманець, на якому зберігаються віртуальні активи на майже $1,5 млн. Такі дані були озвучені під час засідання Вищого антикорупційного суду, на якому обирають запобіжний захід експосадовцю. Про це інформують Факти.

Детектив НАБУ і прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просять суд узяти Щиголя під варту з альтернативою застави у 50,23 млн грн. Прокурор аргументував це клопотання тим, що “в телефоні Щиголя виявлено криптогаманець, на якому зберігаються кошти в різних криптовалютах”.

“Зокрема, криптовалюта Teth­er USDT у кількості 1 201 285 одиниць, що станом на 20 листопада становить 1 201 928 доларів США”, – повідомив прокурор.

Крім того, у криптогаманці зберігається 6,9 BTC, вартість яких оцінюється в $265 тис. Загальна сума у криптовалюті становить $1,47 млн.

Раніше ми інформували про те, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) затримало народного депутата під час спроби підкупу голови Державного агентства відновлення і розвитку України Мустафи Найєма. Згідно з матеріалами справи, йому пропонували $ 50 000 у біткоїнах. Існує припущення, що йдеться про нардепа від партії “Слуга народу” Андрія Одарченка.

BTC

$77,427.28

2.69%

ETH

$2,365.39

3.02%

BNB

$639.92

1.76%

XRP

$1.45

1.87%

SOL

$87.42

2.64%

Всі курси
Показати більше