Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Стало відомо, як власник відомої криптовалюти втратив понад  мільйон

Стало відомо, як власник відомої криптовалюти втратив понад $1 мільйон

11:26 am, 15 Квітня, 2024

Криптотрейдер під ніком Cryp­toN­erd розповів, що втратив понад $1 млн, торгуючи токеном PEPE.

За словами користувача, він відкрив довгу позицію щодо PEPE з кредитним плечем 3x, вклавши в неї $1,14 млн, а наступного ранку виявив, що його лонг ліквідований. «Я втратив усе, що мав. Я не маю навіть $1000 на банківському рахунку, але на Binance у мене був $1 млн. Я займаюся криптовалютами з 2017 року. Сьогодні я втратив усе», — написав він у Твіттері.

Учасники спільноти відреагували на ситуацію по-різному. Lady of Cryp­to зазначила, що з нею таке вже траплялося — спочатку 2019 року, а потім 2020-го з кризою COVID-19. «Це не кінець цього забігу та не кінець вашої історії. Ви зможете легко оговтатися від цього. Повірте, якщо я змогла це зробити, то зможе кожен», — сказала вона.

Кріс Карраскоса закликав трейдерів триматися осторонь великих ставок на мемкоїни. «У світі традиційних фінансів нікому б не спало на думку вкладати такі гроші в мемтокен або інший сміхотворний актив. Ці “стратегії”, якщо називати їх так, забирають у вас усі кошти», - сказав він.

Драматичний поворот в історії трейдера був спричинений значною корекцією криптовалютного ринку на тлі геополітичної напруженості між Іраном та Ізраїлем. Мемкоїн PEPE, на якому намагався заробити Cryp­toN­erd, просів приблизно на 20%.

Декількома днями раніше під приціл Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) потрапила децентралізована біржа (DEX) Uniswap. Тоді користувач під ніком whizard­flow. eth втратив 107 010 UNI (близько $ 1 млн). Курс токена UNI обвалився майже на 20%.

BTC

$78,197.00

-0.06%

ETH

$2,343.82

-2.01%

BNB

$635.60

-1.08%

XRP

$1.42

-2.41%

SOL

$85.82

-2.38%

Всі курси
Показати більше