Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Американські вчені підірвали частину майбутньої орбітальної станції у космосі

Американські вчені підірвали частину майбутньої орбітальної станції у космосі

3:41 pm, 29 Липня, 2024

Американська компанія Sier­ra Space успішно провела випробування на міцність надувного модуля для майбутньої орбітальної станції Orbital Reef. Модуль був підірваний для перевірки його граничного тиску.

Випробування проводилося на повномасштабній версії модуля висотою 6 метрів. Orbital Reef має замінити Міжнародну космічну станцію після 2030 року. Модуль має об’єм 300 кубічних метрів, що становить третину об’єму населеної зони МКС. Він може вмістити чотирьох астронавтів та наукове обладнання.

Результати випробування показали, що рівні безпеки приблизно в чотири рази перевищують мінімальні вимоги NASA. Це вже друге успішне випробування цього модуля.

Sier­ra Space та Blue Ori­gin працюють над розробкою орбітальної станції. NASA виділило на проект Orbital Reef 172 мільйони доларів.

Наступним етапом буде випробування більшої версії модуля об’ємом 500 кубічних метрів у 2025 році. Успішне випробування дозволить отримати сертифікацію для тестування в космосі.

BTC

$75,786.98

-0.69%

ETH

$2,233.46

-2.35%

BNB

$613.18

-1.43%

XRP

$1.35

-1.57%

SOL

$82.16

-1.70%

Всі курси
Показати більше