Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Cайт Lego зламали хакери для крадіжки криптовалюти
Люди, які відвідали веб-сайт Lego ввечері 4 жовтня, побачили банер із зображенням золотих монет з логотипом компанії, який стверджував, що “монета Lego” тепер офіційно випущена.
Банер навіть обіцяв “секретні винагороди” тим, хто їх купить. Але Lego насправді не запускала офіційну криптовалюту, і за даними The Brick Fan, кнопка для купівлі вела на зовнішній криптовалютний сайт, що продавав “LEGO Tokens” за Ethereum. Схоже, веб-сайт був зламаний зловмисниками, які змінили його банер і використали його для своєї криптовалютної афери.
Як зазначили користувачі на сабреддіті Lego, інцидент стався вночі для штаб-квартири Lego. Однак компанія відреагувала відносно швидко і видалила несанкціонований банер і посилання. На момент написання цієї статті банер про співпрацю Lego з Fortnite знову на місці, а посилання “купити зараз” веде до колекції.
Lego повідомили Engadget, що жодні облікові записи користувачів не були скомпрометовані і що вони визначили причину проблеми. Компанія також заявила, що вживає заходів для запобігання подібним інцидентам у майбутньому. Однак компанія відмовилася розкрити подробиці про цю “причину” або заходи, які вона впроваджує.
Ось офіційна заява компанії: “5 жовтня 2024 року (ввечері 4 жовтня у США) на LEGO.com ненадовго з’явився несанкціонований банер. Його швидко видалили, і проблему було вирішено. Жодні облікові записи користувачів не були скомпрометовані, і клієнти можуть продовжувати здійснювати покупки як зазвичай. Причину було визначено, і ми вживаємо заходів для запобігання повторенню цього в майбутньому”.
