Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Amazon презентувала конкурента ChatGPT

5:22 pm, 29 Листопада, 2023

Видання NYT зазначає: технологічний стартап OpenAI розробив ChatGPT, Google створила чат-бот Bard, Microsoft — Copilots. У вівторок до перегонів чат-ботів приєдналася компанія Amazon, яка анонсувала власного асистента зі штучним інтелектом — Amazon Q.

Чат-бот, розроблений підрозділом хмарних обчислень Amazon, орієнтований на офісних працівників і не призначений для пересічних споживачів. Amazon Q покликаний допомагати працівникам у виконанні рутинних завдань, таких як узагальнення стратегічних документів, заповнення заявок на внутрішню підтримку та відповіді на запитання про політику компанії. Він буде конкурувати з іншими корпоративними чат-ботами, включаючи Copilot, Duet AI від Google і ChatGPT Enterprise.

«Ми вважаємо, що Q має потенціал стати робочим компаньйоном для мільйонів людей у їхнії корпоративній діяльності, — заявив Адам Селіпскі, виконавчий директор Amazon Web Services.

Amazon Q може мати ті ж самі безпекові дозволи, які бізнес-клієнти вже встановили для своїх користувачів. У компанії, де працівник відділу маркетингу може не мати доступу до конфіденційних фінансових прогнозів, Q імітуватиме це, не надаючи працівникові фінансові дані на його запит.

Компанії також можуть надати Amazon Q дозвіл на роботу з їхніми корпоративними даними, які не знаходяться на серверах Amazon, наприклад, підключення до Slack і Gmail.

На відміну від ChatGPT і Bard, Amazon Q не побудований на конкретній великій мовній моделі. Замість цього він використовує платформу Amazon Bedrock, яка об'єднує декілька систем штучного інтелекту, включно з Titan від Amazon, а також системи, розроблені компаніями Anthropic і Meta.

Місячна підписка на Amazon Q починається від $ 20 доларів за користувача.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$41,470.58

-2.19%

ETH

$2,490.67

-0.92%

BNB

$314.49

1.29%

XRP

$0.55

-2.31%

SOL

$94.85

-3.81%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше