Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Американські розробники представили інноваційний GPS-приймач, який працюватиме з артилерією, ракетами та дронами

9:50 am, 6 Червня, 2024

Компанія BAE Systems презентувала новий GPS-приймач, стійкий до ударів із захистом від перешкод. Новий пристрій NavStorm-M був створений для використання в артилерійських системах, ракетах, бомбах і безпілотниках. Новинку представили на конференції Joint Navigation Conference в Цинциннаті, інформує Shephard Media.

GPS-приймач NavStorm-M використовує спеціальну технологію, яка включає декілька рівнів захисту: формування променя, захист від підробки сигналів, стійкість до збоїв і надійне програмне забезпечення. Також він оснащений новітньою технологією M-Code GPS.

Директор з систем зброї для GPS в BAE Systems, Дуг Ллойд, зазначив: «З впровадженням компактного та високо захищеного від перешкод NavStorm-M, наша команда тепер надає передові та економічно ефективні рішення для всіх, хто використовує M-Code».

NavStorm-M був розроблений з урахуванням вимог до розміру, ваги, потужності та вартості для безпілотних авіаційних систем, патрульних боєприпасів і гіперзвукових платформ. Він може забезпечувати точну навігацію GPS як окремий автономний пристрій.

BAE Systems вже почала постачати GPS-приймачі M-Code для збройних сил США та їхніх союзників через програму Foreign Military Sales.

Раніше ми інформували про те, що у російський дрон «Ланцет» інтегровані західні технології, зокрема американський модуль штучного інтелекту від Nvidia та швейцарська система GPS-навігації від U-Blox. Українські експерти, які аналізували внутрішню «начинку» ворожих БПЛА, виявили, що основні запчастини мають західне походження. Модуль Jetson TX2 від Nvidia забезпечує дрону можливості взаємодії з ШІ й використовує GPU сімейства Nvidia Pascal з 8 ГБ пам’яті.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$65,156.37

-1.04%

ETH

$3,397.51

-3.67%

BNB

$582.87

-2.61%

XRP

$0.49

-0.86%

SOL

$136.14

-5.30%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше