Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Аналітик Рауль Пал спрогнозував зростання Solana до $ 1000

12:23 pm, 4 Липня, 2024

Відомий криптовалютний аналітик Рауль Паль висловив оптимістичний прогноз щодо майбутнього зростання вартості Solana (SOL). Він прогнозує значне підвищення її ціни на тлі останніх технологічних розробок та ринкових динамік.

Рауль Паль, співзасновник Real Vision Group, зазначив, що Solana може перевершити такі основні криптовалюти, як Bitcoin і Ethereum. Він наголосив, що значні зміни не відбуваються миттєво, але коли вони трапляються, то можуть бути вагомими.

Паль також розкрив свою особисту стратегію, зазначивши, що 90% його криптовалютних активів вкладено в Solana, що відображає його впевненість у довгострокових перспективах цієї криптовалюти.

У технічному аналізі Паль продемонстрував графіки, що вказують на формування клина, який сигналізує про зростання після періодів низької волатильності. Він очікує значний етап зростання, який може тривати до початку наступного року, на тлі активного сезону альткоїнів.

Окрім технічних показників, Паль відзначив інші фундаментальні фактори, які підтримують позитивний прогноз. Зокрема, він підкреслив впровадження технології компресії NFT Solana, що дозволяє масштабувати і економічно обробляти невзаємозамінні токени. Також він виділив інновації, такі як Blink, Fire Dancer і ZK-компресія, які значно підвищують здатність Solana до обробки транзакцій.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$62,711.00

4.43%

ETH

$3,344.41

4.40%

BNB

$561.92

4.56%

XRP

$0.53

0.49%

SOL

$152.33

4.51%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше