Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Аналітики виділили токен, вартість якого зросла на 104% за добу

10:36 am, 11 Липня, 2024

Ред.: не фінансова порада!

Токен Stader (SD) продемонстрував вражаюче зростання на 104% після оголошення про його включення до дорожньої карти активів біржі Coinbase. Це призвело до збільшення його вартості з $ 0.42 до $ 0.85 лише за чотири години.

Stader є некастодіальною мульти-ланцюговою платформою для ліквідного стейкінгу, яка надає користувачам доступ до високовідсоткових можливостей децентралізованих фінансів (DeFi) на різних мережах Proof-of-Stake (PoS), таких як Ethereum, Polygon, BNB і Hedera. Рідний токен SD має максимальну пропозицію в 120 мільйонів і пропонує численні можливості використання.

Stader дозволяє операторам вузлів підтримувати мережу з мінімальними вимогами капіталу, що значно нижче, ніж для нативного стейкінгу Ethereum. Це зменшення вимог капіталу забезпечується ліквідними стейкерами, що випускають токен ETHx, який представляє весь стейк.

У грудні 2023 року токен ETHx був визнаний ліквідним стейкінг-токеном (LST) для повторного стейкінгу на EigenLayer. Користувачі можуть брати участь у повторному стейкінгу через EigenLayer або через Early Queue на Kelp DAO, що максимізує винагороди для власників ETHx.

Stader також інтегрував Chainlink CCIP для забезпечення безпечних крос-ланцюгових переказів ETHx, сприяючи його прийняттю в DeFi. Загальна вартість заблокованих активів (TVL) на платформі Stader становить $ 474.74 мільйона, що свідчить про значний потенціал для подальшого зростання та прийняття в криптоспільноті.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$58,854.52

2.61%

ETH

$3,160.09

2.76%

BNB

$537.47

2.28%

XRP

$0.51

8.55%

SOL

$140.40

2.69%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше