Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Артур Хейс вважає національну криптовалюту інструментом для владних маніпуляцій
Колишній генеральний директор криптовалютної біржі BitMEX Артур Хейс назвав державні стейблкоїни «справжнісіньким злом», адже з їх допомогою уряд зможе контролювати населення.
CDBC’s are «Pure Evil», read on to find out why and what we can do to stop them.https://t.co/a1mHZkDsvI pic.twitter.com/NSFspQHZjj
— Arthur Hayes (@CryptoHayes) November 4, 2022
Хейс стверджує, що при впровадженні державної криптовалюти (CBDC) основними дійовими особами у цій «трагедії» стануть уряд і політична еліта, яка «керуватиме людьми як маріонетками, а також комерційними банками». Якщо для звичайних користувачів цифрові валюти ЦБ стануть злом, то для уряду, на думку аналітика, ця ініціатива принесе справжню вигоду.
Хейс переконаний, що державні криптовалюти становлять небезпеку і для комерційних банків, оскільки ті можуть стати непотрібним посередником між людьми та центробанками. Він назвав класичні банки «союзниками користувачів у сутичці проти CBDC», оскільки участь фінансових установ ускладнює контроль над широкою громадськістю.
«Байдужість більшості дозволить урядам з легкістю забрати наші паперові гроші та замінити їх державними криптовалютами, що створить утопію чи антиутопію масового фінансового нагляду. Уряд зможе контролювати тих, хто здійснює операції і моніторити їхні цілі. Люди не можуть об'єднатися, щоби протистояти намаганням влади», — заявив Артур Хейс.
У жовтні ексглава криптовалютної біржі BitMEX ділився тим, як він обирає альткоїни для власних інвестицій. За словами Хейса, він завжди обирає криптовалюту зі списку топ-20 за ринковою капіталізацією. На його думку, щоби точно бути у виграші, потрібно провести порівняльний аналіз альткоїна та намагатися спрогнозувати, проживе проект наступні два роки, чи ні. Щоправда, така тактика спрацьовує не завжди. Нагадаємо, раніше Хейс не лише помилився у своїх прогнозах щодо курсу ETH, але й був засуджений за порушення низки законів на позиції директора BitMEX.