Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Біткоїну спрогнозували падіння нижче $ 10 000

8:09 pm, 12 Серпня, 2022

Генеральний директор Euro Pacific Capital і голова SchiffGold Пітер Шифф, який також є відомим критиком біткоїна та криптовалюти в цілому, заявив, що BTC очікує падіння вартості нижче $ 10 000.

Як повідомив Пітер Шифф в інтерв'ю Kitco, попри тенденцію відновлення біткоїна, його ціна буде падати. Раніше Шифф назвав флагманську криптовалюту «схемою великого дурня» та заявив, що вона неминуче зазнає краху.

Цікаво, що на початку червня СЕО Euro Pacific Capital спрогнозував вартість ВТС на рівні $ 20 000, а ЕТН — $ 1000. Тоді Шифф рекомендував трейдерам та інвесторам відмовитись від купівлі криптовалют. Втім, попри негативні прогнози Пітера Шиффа, на момент написання новини біткоїн торгується за $ 23 947.

Нагадаємо, у понеділок, 8 серпня, біткоїн вперше за тривалий час зріс до $ 24 000. Ймовірно, однією з речей, яка могла цьому посприяти, є нещодавнє оголошення про партнерство між інвестиційною компанією BlackRock і Coinbase. 4 серпня керівник інституційного відділу Coinbase Бретт Тейпол і керівник інституційного продукту Грег Тусар опублікували допис у блозі, де заявили, що Coinbase і BlackRock збираються «створити нові точки доступу для інституційної криптовалюти».

Показати більше