Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Чанпен Чжао вважає Францію найважливішою європейською країною для Binance
Глава найбільшої криптовалютної біржі Чанпен Чжао назвав Францію однією з найрозвиненіших країн у плані криптовалютного законодавства та досягнення цілей, які ставлять перед собою державні регуляційні органи. Генеральний директор Binance вважає країну «стратегічним центром спільноти блокчейнів», оскільки Франція володіє великим кадровим резервом з професійними інженерами та математиками.
За словами Чжао, зараз у Парижі працює близько 150 співробітників Binance, а в майбутньому компанія планує найняти ще декілька сотень. Глава криптовалютної біржі стверджує, що уряд Франції та регуляційні органи чітко розуміють, як саме вони хочуть впливати на криптоіндустрію, встановлювати правила KYC і боротися з відмиванням грошей.
На цей час найбільший офіс Binance у Європі знаходиться саме у Франції - звідти криптовалютна біржа керує більшістю фінансових операцій у єврозоні. Зараз компанія просуває ініціативу щодо навчання 10 000 осіб із малозабезпечених французьких сімей. «Регуляційні органи у Франції працюють дуже суворо, але водночас справедливо. Вони йдуть в ногу з часом і чітко уявляють кінцевий результат регулювання», — впевнений Чжао.
Міністр Франції з переходу до цифрових технологій Жан-Ноель Барро заявив, що уряд країни зосередиться на децентралізованих фінансах (DeFi), Web3 та інших пов’язаних областях криптовалютної галузі. Саме тому у травні 2022 року Управління фінансових ринків Франції зареєструвало Binance як постачальника послуг, пов’язаних з цифровими активами.
Раніше гендиректор криптовалютної біржі Binance Чанпен Чжао ділився планами платформи — до кінця року Binance витратить понад $ 1 мільярд на інвестиції та придбання збанкрутілих проектів. За словами Чжао, цього року біржа вже виділила $ 325 мільйони на 67 таких кейсів. Також ще $ 200 мільйонів Binance інвестувала у Forbes і $ 500 мільйонів віддала Ілону Маску для покупки Twitter. «В останні місяці до нас звернулося багато кредиторів. Деякі з них просто беруть гроші й віддають їх комусь іншому. У цьому немає жодної внутрішньої цінності. Що тоді купувати? Ми хочемо бачити справжні продукти, якими користуватимуться люди», — наголосив Чанпен Чжао.