Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Хакер, якого розшукує ФБР через злами інфраструктури, запевняє, що не росіянин

9:20 pm, 11 Травня, 2024

В ексклюзивному інтерв'ю для програми Click Here (Recorded Future), представник групи LockBit, відомий під псевдонімом LockBitSupp, видкинув припущення про свою особу, представлені міжнародними правоохоронними органами.

LockBitSupp наголосив, що він не є Дмитром Юрійовичем Хорошевим, на якого нещодавно наклали санкції США, Велика Британія та Австралія та якого звинувачують у 26 кримінальних злочинах. Крім того, США оголосило нагороду в $ 10 млн. за інформацію, яка допоможе його заарештувати.

В інтерв'ю, переданому зашифрованим месенджером і перекладеному з російської, LockBitSupp стверджує, що ФБР «сфабрикувало справу», і висловив жаль з приводу можливої долі справжнього Дмитра Хорошева: «ФБР блефує, я не Дмитро, мені шкода справжнього Дмитра. Він поплатиться за мої гріхи».

Незважаючи на захоплення серверів та інфраструктури групи міжнародними правоохоронними органами в лютому, LockBitSupp стверджує, що рівень його активності не зменшився, а сезонне зниження активності навесні - звичайне явище. Ватажок LockBit також підкреслює, що тиск правоохоронних органів тільки мотивує його і його спільників працювати старанніше.

LockBitSupp висловив здивування з приводу методів розслідування, які використовує ФБР, стверджуючи, що немає жодних доказів його причетності до діяльності Дмитра Хорошева: «Як вони вирішили, що я Дмитро Хорошев? На підставі яких фактів? Де докази? Я завжди думав, що США — це правова держава, де без доказів звинувачувати невинного не можна. Я помилявся».

LockBitSupp заявляє, що його мета на найближчі роки не змінилася: атакувати мільйон компаній. Він висловив надію на появу гідних конкурентів у сфері розробки шкідливого ПЗ, критикуючи поточних «конкурентів» за недостатній рівень майстерності.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$68,908.73

0.03%

ETH

$3,737.56

-0.09%

BNB

$601.23

-0.08%

XRP

$0.54

0.96%

SOL

$165.84

-1.96%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше