Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Хакери продають персональні дані військових США менш ніж за $ 1

6:15 pm, 8 Листопада, 2023

Новий звіт дослідників Університету Дюка розкрив хакерську схему продажу конфіденційних даних американських військовослужбовців. У дослідженні виявлено, що детальна особиста інформація про військових, ветеранів та їхні сім'ї продається за ціною від $ 0.12 до $ 0.32 за запис.

Діючи під прикриттям доменів .org і .asia, дослідники придбали величезні масиви даних, включно з чутливою інформацією про здоров’я і фінанси американських військових та їхніх родин. Брокери також продавали великі обсяги даних людям, які перебувають у геозонах найбільших військових об'єктів США.

Куплені у дослідницьких цілях дані включають:

  • повні імена;
  • домашні адреси;
  • адреси електронної пошти;
  • телефонні номери;
  • кількість дітей у сім'ях;
  • передбачуваний вік дітей;
  • сімейний стан;
  • інформацію про стан здоров’я, фінанси та релігійну приналежність.

Деякі набори даних включають примітку із написом «казино» та начебто ігровою залежністю колишніх військовослужбовців. Хоча дослідники не купували інформацію про місцеперебування телефонів солдатів, багато брокерів даних пропонували їх разом з історією вебпошуку.

Проблема викликала бурхливу реакцію Сенату США. У відомстві запропонували законопроект про захист даних американців від експлуатації ворожими країнами. Сенатори наголосили на необхідності всебічного рішення для захисту даних від недружніх держав, замість непродуктивних тимчасових заходів, таких як заборона TikTok.

Дослідники ставлять під сумнів відсутність належного регулювання галузі та висловлюють занепокоєння з приводу того, що дані можуть бути використані для шантажу або компрометації військовослужбовців. Сенат закликає до рішучих дій з боку Конгрес та наголошує на необхіності посилення контролю за практикою торгівлі персональними даними в інтернеті в інтересах національної безпеки США.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$63,414.49

5.72%

ETH

$3,395.48

6.47%

BNB

$577.25

7.65%

XRP

$0.53

0.38%

SOL

$155.77

7.44%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше