Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Хакери з КНДР вкрали 3 мільярди в криптовалюті на ядерну програму

Хакери з КНДР вкрали 3 мільярди в криптовалюті на ядерну програму

10:46 am, 17 Жовтня, 2024

З 2017 року північнокорейські хакери викрали криптовалюти на суму близько 3 млрд доларів. Ці гроші були спрямовані на підтримку ядерної програми КНДР, йдеться у звіті Microsoft про кібербезпеку, — пише видання DW.

Північнокорейські хакери викрали криптовалюти на суму близько 3 млрд доларів з 2017 року, йдеться у звіті компанії Microsoft про кібербезпеку 2024 року, опублікованому у вівторок, 15 жовтня. Вкрадені гроші були спрямовані на фінансування ядерної програми Пхеньяна.

У Microsoft підкреслили, що ці кошти покрили більше половини витрат КНДР на розробку ядерної зброї. При цьому тільки за 2023 рік викрадено було від 600 млн до 1 млрд доларів.
Зі звіту також випливає, що з минулого року компанія виявила відразу кілька нових північнокорейських угруповань. Збільшення їх числа, вважають аналітики, може вказувати на те, що режим Кім Чен Ина розширює свою участь у хакерській діяльності.

Окрім Північної Кореї активні в хакерському середовищі також угруповання з Росії, Китаю та Ірану, вказують у Microsoft.

BTC

$77,648.95

0.28%

ETH

$2,318.39

0.20%

BNB

$629.24

-1.11%

XRP

$1.42

-0.65%

SOL

$86.03

-0.15%

Всі курси
Показати більше