Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Ілон Маск представив план колонізації Марса

1:14 pm, 7 Квітня, 2024

Засновник SpaceX Ілон Маск поділився планами щодо створення самодостатнього суспільства на Марсі. Після успішного третього випробувального польоту Starship минулого місяця, наступний, четвертий, запланований уже на травень.

Маск зазначив, що для місій на Марс буде потрібно шість дозаправних польотів для другого ступеня ракети Starship, щоб забезпечити достатню кількість палива. SpaceX планує здійснити перехоплення ракет, щойно стане можливо безпечно приземляти їх на віртуальні платформи в океані.

У рамках підготовки до місії на Марс, місця посадки мають бути обрані якомога нижчими за висотою для забезпечення достатнього уповільнення в атмосфері і розташовуватися близько до екватора Марса для максимального використання сонячної енергії.

Крім цього, Маск поділився планами щодо використання другої ступені Starship у 2025 році і згадав про тестування передачі палива від корабля до корабля наступного року. Також було представлено деталі про двигун Raptor 3 і нові варіанти Starship, серед яких Starship 3 коштуватиме менше за політ, ніж Falcon 1, завдяки повному перевикористанню і спрощеному дизайну, що потенційно знизить вартість виведення на орбіту до 2 мільйонів доларів.

Для місій на Місяць для NASA, Starship буде оснащений посадковими опорами, але без клапанів і теплового щита, що робить його непридатним для повернення на Землю. Маск вважає, що більшість людей, які вирушають на Марс, не повернуться назад на Землю, однак довгострокова мета програми Starship — зробити такі подорожі можливими.

SpaceX планує побудувати значно більше кораблів, ніж прискорювачів, оскільки більшість кораблів будуть використовуватися на Марсі для видобутку ресурсів. Компанія також будує нові пускові вежі у Флориді та Техасі для забезпечення безперервності тестів, незважаючи на можливі аварії.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$68,533.92

-0.14%

ETH

$3,894.93

-0.47%

BNB

$602.51

-0.12%

XRP

$0.53

0.36%

SOL

$169.43

1.77%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше