Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Ілон Маск заявив про остаточні наміри купити Twitter
Генеральний директор Tesla, мільярдер Ілон Маск, схоже, таки збирається завершити придбання соціальної мережі Twitter за 44 мільярди доларів. Згідно з повідомленням, надісланим у понеділок адвокатами Маска до канцелярського суду штату Делавер, підприємець готовий «приступити до виконання угоди, передбаченої Договором про злиття від 25 квітня 2022 року».
Це сталося після кількох місяців судової драми між гендиректором Tesla та Twitter, де Маск намагався відмовитися від покупки, посилаючись на відсутність прозорості Twitter щодо спам-ботів, фальшивих облікових записів і фінансового стану бізнесу.
Запропонована Маском угода може бути укладена за умови «негайного призупинення судового позову, відкладення судових засідань та очікування оплати». Твіттер, схоже, готовий прийняти такі умови. Компанія оголосила, що має намір оформити продаж соцмережі за $ 54,20 за акцію.
Twitter issued this statement about today’s news: We received the letter from the Musk parties which they have filed with the SEC. The intention of the Company is to close the transaction at $ 54.20 per share.
— Twitter Investor Relations (@TwitterIR) October 4, 2022
Наразі невідомо, чи наближення дати суду спонукало Маска змінити думку, проте засновник Telsa та SpaceX вже оприлюднив плани щодо Twitter після того, як стане власником платформи.
Buying Twitter is an accelerant to creating X, the everything app
— Elon Musk (@elonmusk) October 4, 2022
Новина про те, що Маск може стати новим власником соцмережі, викликала неоднозначну реакцію у Twitter-спільноти. Так засновник Dogecoin Білл Маркус затвітив: «Якщо Ілон Маск знищить Твіттер, то нам більше не доведеться читати всі дурні речі, які люди тут пишуть. Це безпрограшний варіант». Додамо, що згідно з даними Nasdaq, за останні 24 години актуальна ціна акцій Twitter підскочила до $ 52 за одиницю.
У кінці вересня особисте листування Ілона Маска щодо покупки Twitter потрапило у мережу. За словами мільярдера, якби кожен користувач платформи платив невелику суму за реєстрацію у соцмережі, це зменшить кількість фейків на платформі.
Раніше стало відомо про криптовалютних шахраїв, які під виглядом Ілона Маска поширювали фейкову крипто-схему у Twitter. Хакери заволоділи обліковим записом американського високопосадовця штату Юта Майка Віндера, видозмінили його на прототип оригінального Twitter-акаунта Маска та пропонували користувачам соціальної мережі взяти участь у так званій «найкращій криптовалютній події». Перейшовши за посиланням у твіті, користувачі наражали на небезпеку свої криптовалютні гаманці.