Підписуйтеся на наш телеграм канал!


Ілона Маска в черговий раз назвали батьком біткоїна
Колишній стажер SpaceX Сахіл Гупта вважає, що Ілон Маск — творець біткоїна, таємничий Сатоші Накомото. Теорія, звісно, не нова.
Гупта заявив: «Кілька років тому я ставив собі питання, чи зможе Маск написати вихідний код біткоїна. Тоді я зрозумів, що він насправді це і зробив. Маск написав програмне забезпечення для своїх перших компаній Zip2 і X.com, які буквально спеціалізувалися на однорангових платежах. Вихідний код X.com був написаний на C++ і описаний як „монолітний“. Так було і з біткоїном».
Гупта каже, що хоча немає прямих доказів того, що Маск і є Сатоші, існує шквал непрямих підтверджень. Так у час, коли Гупта проходив стажування у SpaceX, він спостерігав за лінгвістичними звичками Маска і виявляв схожість з тим, як пише Накамото.
У свою чергу Маск, який, схоже, вирішив зайнятися парфумерним бізнесом, щоби мати кошти для покупки Twitter, ще кілька років тому стверджував, що він — не Сатоші.
Not true. A friend sent me part of a BTC a few years, but I don’t know where it is.
— Elon Musk (@elonmusk) November 28, 2017
Не слід забувати, що у Австралії живе самопроголошений творець флагманської крипти, який вже роками не дає спокою крипто-спільноті. Науковець Крейг Райт неодноразово наголошував, що саме він створив біткоїн. У вересні під час судового засідання Райт розповів, що самостійно знищив диск із ключами від гаманця Сатоші Накамото — першого у світі криптовалютного гаманця. Псевдотворець біткоїна «зізнався», що розтоптав вінчестер з ключами від гаманця Сатоші. «Якби я цього не зробив, люди змушували б мене робити те, що я не хочу», — загадково пояснив нібито свої дії Райт.
На початку серпня Крейга Райта звинуватили у плагіаті наукової дисертації. Також він виграв суд проти блогера, який вів викривну діяльність проти австралійського вченого. А на початку травня Крейг Райт подав позов проти криптовалютних бірж Coinbase та Kraken за торгівлю «несправжнім біткоїном».