Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Іранські розробники пристосували ударні дрони Mohajer-6 для нових завдань

10:21 am, 3 Травня, 2024

В Ірані знайшли нове цивільне застосування для воєнно-розвідувальних безпілотних літальних апаратів Mohajer-6 — тепер бойові дрони використовуються для моніторингу трафіку на дорогах. За даними іранського новинного агентства Tabnak, ці БПЛА наразі використовуються у провінції Фарс для фіксації випадків порушення правил і таким чином допомагають правоохоронцям.

Крім того, глава тегеранської поліції закликав до використання штучного інтелекту для вдосконалення камер спостереження. За його словами, у Тегерані працює близько 1500 пристроїв, які наразі «не оснащені інтелектуальними функціями». На його думку, камери з використанням потенціалу штучного інтелекту «могли б записувати й доповідати про порушення».

Mohajer-6 — це іранський БПЛА, який може виконувати як розвідувальні, так і бойові завдання. Дрон здатний нести бомби Ghaem і ракети Almas і розвивати швидкість до 200 км/год.

Mohajer-6 використовує компоненти, вироблені не лише у Китаї, Гонконзі, США, але й у країнах Європи, Японії та на Тайвані. Також відомо, що російські окупанти використовували ці БПЛА над Чорним морем та Кримом для виявлення можливих загроз після останніх успіхів України на півострові.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$67,943.77

-1.13%

ETH

$3,860.48

-1.80%

BNB

$598.19

-1.01%

XRP

$0.53

-0.68%

SOL

$167.34

0.73%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше