Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Ймовірний розробник криптовалюти біткоїн вперше за 5 років повернувся у Твіттер

1:55 pm, 3 Жовтня, 2023

Користувачі Х звернули увагу на першу публікацію на сторінці @satoshi за 5 років. Ніби-то Сатоші Накамото повернувся у публічний простір і готовий спілкуватися з криптофанами.

Через деякий час стало відомо, що інформація є фейком. Верифікований обліковий запис Satoshi Nakamoto, на який підписані понад 60 000 користувачів, насправді належить другові Крейга Райта — Енді Роу. Райт тривалий час видає себе за розробника біткоїна, а цього разу вирішив вдатися до радикальних методів.

Пост фейкового Сатоші Накамото за добу набрав понад 5 млн переглядів і став реальною сенсацією. Наразі користувачі додали до публікації позначку Community Notes, у яких вказали на неправдивість даних. "Крейг Райт стверджує, що він Сатоші Накамото, але було доведено, що він шахрай. Він контролює цей акаунт, йому не варто довіряти", - наголосили користувачі.

Нагадаємо — Сатоші Накамото, якого більшість вважає творцем біткоїна, зник з публічного простору ще у квітні 2011 року і відтоді не давав про себе знати, тому існують припущення, що він мертвий. До свого зникнення Накамото стверджував, що він японець, який народився 5 квітня 1975 року. Однак він дуже добре володів англійською мовою, тому багато хто вважав його мешканцем однієї з англомовних країн.

Раніше Крейг Райт заявляв, що термін «біткоїн» належить йому, а криптовалютні біржі Coinbase та Kraken, дозволяючи торгівлю BTC і BCH, завдають шкоди бренду конкуруючої криптовалюти Bitcoin Satoshi Vision (BSV). У лютому стало відомо про результати судового процесу, де Райт програв справу, пов’язану з нібито порушенням його авторських прав на цифровий актив. Однак підприємець продовжує наполягати, що є автором White paper ВТС, а отже, тим самим анонімним розробником Сатоші Накамото.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$37,240.36

0.44%

ETH

$2,070.47

4.11%

BNB

$235.81

-3.56%

XRP

$0.61

2.40%

SOL

$57.16

5.28%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше