Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Кількість споживаної найбільшими криптовалютними мережами електроенергії скоротилася на 50%

Кількість споживаної найбільшими криптовалютними мережами електроенергії скоротилася на 50%

7:35 pm, 25 Червня, 2022

Через падіння крипторинка майнити більше невигідно. Згідно з оцінкою Digi­con­o­mist, споживання електроенергії тільки в мережі біткоїн (без урахування інших мереж) впало на третину порівняно з піковим значенням, до 131 терават-години на рік.

Це, як і раніше, досить багато — наприклад, це відповідає річному споживанню електроенергії Аргентини. Зниження споживання електроенергії для Ethereum було ще різкішим: з пікового рівня 94 ТВг на рік до 46 ТВг на рік — приблизно як річне споживання Катару.

Основна причина падіння однакова обох валют. Споживання електроенергії криптовалютною мережею пов’язане з майнінгом. Оскільки ціна криптовалют впала (наприклад, ВТС впав з 69 тисяч доларів до 20 тисяч), впав і розмір винагороди для майнерів.

BTC

$77,719.57

-0.75%

ETH

$2,310.01

-0.60%

BNB

$629.80

-1.55%

XRP

$1.43

-1.40%

SOL

$86.28

-0.23%

Всі курси
Показати більше