Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Криптовалютна біржа Coinbase несвідомо допомогла хакерам викрасти $ 1,7 млн у цифрових токенах

1:43 pm, 8 Липня, 2024

Шахраї, які видавали себе за представників криптовалютної біржі Coinbase, обдурили щонайменше трьох користувачів платформи протягом останнього тижня. Один з постраждалих втратив $ 1,7 мільйона у цифрових токенах. Про це пише Cointelegraph.

Теган Клайн, співзасновниця Edge & Node, поділилася на платформі X розповіддю свого друга, який втратив $ 1,7 мільйона після того, як шахрай переконав його поділитися частиною його seed-фрази. Шахрай зателефонував, видавши себе за співробітника служби безпеки Coinbase, і надіслав електронний лист, який виглядав як офіційний, підтверджуючи, що жертва «спілкується з офіційним представником Coinbase».

Шахрай стверджував, що гаманець жертви «безпосередньо підключається до блокчейну», викликаючи транзакції Згодом він надіслав ще один лист, який показував вихідну транзакцію, та направив жертву на вебсайт для введення seed-фрази, щоби зупинити транзакції. Жертва знала, що це небезпечно, але все ж ввела частину своєї фрази.Через кілька годин з гаманця постраждалого зникло $ 1,7 мільйона.

Генеральний директор Hiro Systems Алекс Міллер пояснив, що такі сайти захоплюють дані у процесі їх введення, і часткова seed-фраза могла бути достатньою для злому. Він також повідомив, що недавно його також намагалися обдурити шахраї, видаючи себе за представників Coinbase. Він вважає, що його інформація могла бути викрадена з бази даних CoinTracker у 2022 році.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$62,711.00

4.43%

ETH

$3,344.41

4.40%

BNB

$561.92

4.56%

XRP

$0.53

0.49%

SOL

$152.33

4.51%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше