Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Криптовалютні шахраї викрали понад  мільйонів у 57 000 користувачів всього за місяць

Криптовалютні шахраї викрали понад $47 мільйонів у 57 000 користувачів всього за місяць

10:26 am, 11 Березня, 2024

За даними Scam Snif­fer, у лютому спостерігався сплеск криптовалютних шахрайств, жертвами яких стали близько 57 000 осіб. Діяльність зловмисників призвела до загальних збитків у $47 мільйонів.

Протягом звітного періоду численні особи, переважно користувачі мережі Ethereum, стали жертвами численних спроб фішингу. Зловмисникам вдалося викачати $46,86 млн у криптоінвесторів, маскуючись під легітимні організації на різних платформах соціальних мереж, включаючи X.

Примітно, що загальна кількість жертв, які втратили понад $1 млн, зменшилася на 75% порівняно з січнем. Однак 15 лютого сталася значна фішингова крадіжка на суму $6,2 млн, що стало найбільшою одноденною втратою.

Найбільше постраждали користувачі мережі Ethereum, на частку яких припало 78% від загальної кількості експлойтів протягом місяця. Крадіжки на основі Ethereum склали $36,2 млн від 25 029 жертв.

Користувачі Arbi­trum і BNB зазнали збитків на загальну суму близько $3,5 млн і $2,5 млн відповідно. Крім того, токени ERC20 на основі Ethereum становили близько $40 млн з викрадених активів, що становить 86% від загальної суми.

Нагадаємо — згідно з нещодавнім звітом Федерального бюро розслідувань США (ФБР), у 2023 році збитки від шахрайств з криптоінвестиціями у США зросли на 53% і сягнули $ 3,94 млрд. Це на 53% більше, ніж у попередньому році ($ 2,57 млрд). У звіті також зазначається, що загальний обсяг інвестиційних шахрайств збільшився на 38%, досягнувши $ 4,57 млрд.

BTC

$77,977.22

0.55%

ETH

$2,321.57

-0.91%

BNB

$636.54

0.22%

XRP

$1.44

1.53%

SOL

$85.87

0.09%

Всі курси
Показати більше