Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Криптовалютний гаманець перемістив 0 мільйонів у BTC після тривалої бездіяльності

Криптовалютний гаманець перемістив $250 мільйонів у BTC після тривалої бездіяльності

12:27 pm, 6 Січня, 2023

Біткоїн-гаманець, який не проявляв жодної активності майже чотири роки, раптово перемістив близько $250 мільйонів у криптовалюті на іншу невідому ВТС-адресу. Гаманець, на який переказали кошти, зараз містить $430 мільйонів.

Коли біткоїн досягнув свого історичного максимуму, гаманець анонімного криптокита містив понад $1 мільярд. Щоправда, під час минулорічних проблем у галузі великий власник ВТС зазнав чималих збитків. Тож на момент транзакції на рахунку інвестора залишалося $250 мільйонів..

Перші 15 000 BTC були отримані китом ще у 2019 році й лише зараз їх перевели на інший криптогаманець. Дослідники блокчейну поки не можуть визначити чи пов’язаний він з якою-небудь біржею або позабіржовою торговою платформою. Експерти припускають, що анонім є великим роздрібним інвестором, який на цей час лише накопичує ВТС на своїх рахунках.

Раніше кілька гаманців ETH, які роками були неактивні, також почали переміщувати свої кошти. Аналітики вбачають причину у турбулентності ринку і припускають, що кити бажають захистити свою криптовалюту. Нагадаємо — вкінці листопада криптовалютний гаманець Ethereum, на якому зберігалося 500 ETH ($ 623 625 за сьогоднішнім курсом), став активним вперше за понад сім років — користувач перевів свої накопичення на інший криптовалютний гаманець. У серпні після 8 років бездіяльності ще один біткоїн-гаманець перемістив понад 1000 ВТС. А в кінці вересня анонімний кит здійснив транзакції у криптовалюті на понад мільярд доларів з біржі Huo­bi.

BTC

$76,962.95

-1.13%

ETH

$2,288.35

-1.54%

BNB

$624.82

-0.72%

XRP

$1.39

-1.90%

SOL

$84.21

-2.14%

Всі курси
Показати більше