Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Криптовалюти зросли на 15% за тиждень

Криптовалюти зросли на 15% за тиждень

8:19 pm, 23 Липня, 2022

Ринкова капіталізація криптовалют зросла на 15% за тиждень — все завдяки оприлюдненню дати переходу Ethereum на “зелений” блокчейн.

Згідно з даними Coin­tele­graph Mar­kets Pro і Trad­ingView, після оприлюднення дати злиття ціна ефіріуму зросла на 38.5%. На момент написання новини ЕТН торгується за $1557. Разом з ростом вартості ефіру збільшилась і загальна капіталізація ринку, піднявшись на 15% та досягнувши поточної вартості $1.051 трильйона.

Нагадаємо, у ході онлайн-конференції головний розробник Ethereum Тім Бейко назвав 19 вересня як день, коли може статися злиття. Запропонована дата не зустріла заперечень інших розробників. Остаточне випробування має відбутися в мережі Goer­li, яка запланована на другий тиждень серпня. Від результатів залежатиме точна дата переходу.

Очікується, що перехід Ethereum на мережу на PoS дозволить знизити енергоспоживання на 99%. Прихильники PoS стверджують, що мережа більш екологічна та безпечна, тоді як прихильники PoW називають PoS централізованою та менш безпечною.

BTC

$79,416.39

2.84%

ETH

$2,381.76

2.30%

BNB

$637.47

1.03%

XRP

$1.43

0.08%

SOL

$86.88

1.31%

Всі курси
Показати більше