Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Криптовалюти зросли на 15% за тиждень
Ринкова капіталізація криптовалют зросла на 15% за тиждень — все завдяки оприлюдненню дати переходу Ethereum на “зелений” блокчейн.
Згідно з даними Cointelegraph Markets Pro і TradingView, після оприлюднення дати злиття ціна ефіріуму зросла на 38.5%. На момент написання новини ЕТН торгується за $1557. Разом з ростом вартості ефіру збільшилась і загальна капіталізація ринку, піднявшись на 15% та досягнувши поточної вартості $1.051 трильйона.
Нагадаємо, у ході онлайн-конференції головний розробник Ethereum Тім Бейко назвав 19 вересня як день, коли може статися злиття. Запропонована дата не зустріла заперечень інших розробників. Остаточне випробування має відбутися в мережі Goerli, яка запланована на другий тиждень серпня. Від результатів залежатиме точна дата переходу.
Очікується, що перехід Ethereum на мережу на PoS дозволить знизити енергоспоживання на 99%. Прихильники PoS стверджують, що мережа більш екологічна та безпечна, тоді як прихильники PoW називають PoS централізованою та менш безпечною.
