Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Mastercard підтримала 5 криптовалютних стартапів

5:15 pm, 17 Травня, 2024

Mastercard підтримала п’ять блокчейн-стартапів, додавши їх до своєї програми Start Path, що спрямована на прискорення розвитку та впровадження інноваційних технологій у фінансовій сфері. Проекти цікаві, тому вирішили коротко розповісти про кожний з них:

RARE — це платформа, яка використовує блокчейн для створення та управління цифровими активами, зокрема NFT (незамінними токенами). Платформа дозволяє користувачам створювати, купувати та продавати NFT, забезпечуючи при цьому прозорість і безпеку транзакцій. Рішення RARE спрямоване на художників, музикантів та інших творців контенту, допомагаючи їм монетизувати свою творчість на нові способи.

Fasset займається створенням блокчейн-платформи для торгівлі та управління цифровими активами з акцентом на сталість і екологічно чисті проекти. Вони прагнуть зробити інвестиції в екологічні проекти більш доступними для широкого кола інвесторів, сприяючи розвитку сталих технологій та практик. Платформа також забезпечує інфраструктуру для токенізації активів, дозволяючи інвесторам отримувати прибуток від реальних активів через цифрові токени.

Credora — платформа для децентралізованого кредитування, яка використовує блокчейн для забезпечення прозорості та безпеки кредитних операцій. Вона пропонує користувачам можливість отримувати кредити без посередників, знижуючи витрати та підвищуючи ефективність кредитних процесів. Credora також використовує смарт-контракти для автоматизації виконання кредитних умов, що забезпечує додаткову надійність та зменшує ризики.

Stellar Development Foundation (SDF) — це організація, яка підтримує розвиток платформи Stellar, що призначена для швидких і дешевих транзакцій з цифровими активами. Stellar дозволяє надсилати та отримувати гроші з мінімальними витратами, сприяючи фінансовій інклюзії та надаючи доступ до фінансових послуг для людей у віддалених регіонах. Технологія Stellar вже використовується для різних проектів, включаючи платформи для трансграничних платежів та децентралізованих бірж

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$65,156.37

-1.04%

ETH

$3,397.51

-3.67%

BNB

$582.87

-2.61%

XRP

$0.49

-0.86%

SOL

$136.14

-5.30%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше