Підписуйтеся на наш телеграм канал!

NASA відправить на Місяць унікальну капсулу часу, що міститиме всі знання людства

5:30 pm, 3 Квітня, 2024

У рамках програми Artemis CLPS, NASA спільно з міжнародною командою вчених, інженерів та митців запускає проект «Святилище на Місяці» (Sanctuary on the Moon). Проект вже отримав підтримку ЮНЕСКО і патронаж президента Франції Еммануеля Макрона.

Місія «Святилище на Місяці» передбачає відправлення на супутник Землі капсули часу, що містить 24 сапфірових диски, на які лазером нанесено «саму суть людства». Диски, виготовлені Французькою комісією з альтернативної енергетики та атомної енергії (CEA), вміщують до 7 млрд мікропікселів кожен і дають інформацію про всі вагомі здобутки людини.

«Святилище на Місяці» — перший випадок, коли геноми чоловіка і жінки, як колективний «рецепт» людства, будуть доставлені в інший простір поза межами Землі. Проект покликаний передати майбутнім поколінням людей, а також іншим розумним формам життя, зрозуміле повідомлення з використанням універсальних символів людських знань і культур. Диски розкажуть історію про те, «хто ми, що ми знаємо і що ми робимо», включно з прикладами з математики, культури, палеонтології, мистецтва і науки.

Місяць з його поверхнею, не схильною до природних катастроф, було обрано як ідеальне місце для архівної капсули часу. Контейнер для дисків розроблений так, щоби витримувати суворі умови супутника Землі впродовж багатьох років і відповідати всім космічним сертифікаціям, необхідним NASA.

До мультидисциплінарної команди «Святилище» входять 11 відомих вчених, інженерів, астрофізиків, палеонтологів, космологів і художників. Проект також отримав підтримку від таких організацій, як CNES, CEA, INRIA, BCGSC і ЮНЕСКО.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$66,272.41

0.40%

ETH

$3,183.24

-0.92%

BNB

$611.29

1.39%

XRP

$0.55

2.42%

SOL

$155.12

0.87%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше