Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Науковці опублікували унікальні деталі про народження зірок у Всесвіті

4:31 pm, 28 Червня, 2024

Дослідники розкрили нові подробиці про те, як і де утворюються зірки. Ці відкриття допомагають краще зрозуміти процеси, що відбуваються в найвіддаленіших куточках Всесвіту.

Нове дослідження показує, що зірки народжуються у величезних хмарах газу і пилу, відомих як зоряні ясла. Одним із найбільш вражаючих місць, де це відбувається, є туманність Оріона. Вона розташована на відстані близько 1 344 світлових років від Землі і є однією з найяскравіших та найдетальніше вивчених туманностей.

Науковці використовують новітні телескопи та інструменти для дослідження цих областей зіркоутворення. Завдяки спостереженням з космічного телескопа Hubble та інших сучасних приладів, вчені отримують чіткі зображення і дані про процеси, що відбуваються в туманностях. Виявлено, що гравітація відіграє ключову роль у стисненні газових хмар, що зрештою призводить до утворення нових зірок.

Однією з найцікавіших особливостей є так звані протозірки — молоді зоряні об'єкти, які тільки починають формуватися. Спостереження за цими протозірками дозволяють вченим вивчати ранні етапи життя зірок і дізнаватися більше про умови, необхідні для їх утворення.

Нові дані також вказують на те, що зірки можуть народжуватися в умовах, де раніше це вважалося неможливим. Дослідження туманності Оріона та інших зоряних ясел продовжуються, і науковці сподіваються, що подальші спостереження дозволять відкрити ще більше таємниць народження зірок.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$58,778.45

2.43%

ETH

$3,155.84

2.59%

BNB

$536.02

1.92%

XRP

$0.52

9.54%

SOL

$140.17

2.55%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше