Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Науковці створили революційний кремнієвий 6G-чип, що працює на рекордній швидкості

5:39 pm, 5 Вересня, 2024

Дослідники розробили новий терагерцовий поляризаційний мультиплексор, який подвоює пропускну здатність даних і зменшує втрати під час передачі для надшвидких бездротових комунікацій. Інноваційна розробка здатна значно просунути розвиток технологій 6G і вище, з перспективою комерційного використання протягом наступного десятиліття. Про це пише SciTechDaily.

Команда, очолювана професором Вітаватом Вітаячумнанкулом з Університету Аделаїди, створила перший інтегрований поляризаційний (де)мультиплексор на основі кремнію, який було протестовано у діапазоні J (220−330 ГГц -- ред.) для 6G. Цей пристрій дозволяє передавати декілька потоків даних одночасно на одній частоті, що подвоює пропускну здатність.

Ця технологія відкриває нові можливості для тергерцових комунікацій — відеостримінгу, доповненої реальності і мобільних мереж нового покоління. Очікується, що протягом наступних кількох років ці розробки сприятимуть появі комерційних прототипів і продуктів.

Нагадаємо — компанія FinalSpark, яка розробляє платформу Neuroplatform, продає віддалений доступ до своїх біопроцесорів, створених на основі органоїдів людського мозку. Біопроцесори є новаторською технологією, яка, за словами розробників, має в мільйони разів більшу енергоефективність порівняно з цифровими. Відтепер академічні клієнти можуть користуватися цією платформою за $ 500 на місяць, або навіть безплатно для обраних проектів.

BTC

$57,587.14

-0.35%

ETH

$2,338.31

-1.94%

BNB

$532.71

1.88%

XRP

$0.54

-0.72%

SOL

$132.94

-2.57%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше