Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Названо криптовалюту, що зросла найбільше за минулу добу

Названо криптовалюту, що зросла найбільше за минулу добу

2:54 pm, 7 Вересня, 2023

Аналізуючи дані криптовалютних трекерів, експерти виділили найкращий та найгірший цифровий актив минулої доби. Істотне зростання продемонструвала криптовалюта Syn­thetix (SNX), падіння — Man­tle (MNT).

Вартість токена Syn­thetix підскочила до позначки $2.51, піднявшись на 12.4%. Капіталізація цифрового активу зафіксувалась на рівні $745 млн. За минулі 7 днів SNX зріс на 17%, за 14 днів — на 7.6%.

Криптовалюта SNX є децентралізованим протоколом на базі мережі Ethereum. Syn­thetix дозволяє випускати та торгувати синтетичними активами у різних блокчейнах. Як і деривативи на традиційному ринку, вони виступають у ролі фінансового інструменту із заставним забезпеченням токеном SNX.

Жодна інша криптовалюта з рейтингу топ-100 не продемонструвала вищі результати, ніж SNX. Найгіршою криптовалютою дня стала Man­tle (MNT). Котирування цифрового активу впали на понад 5%. Криптовалюта MNT опустилась на 36 місце у списку найкращих. Наразі цифровий актив торгується за $0.41.

Нагадаємо — криптоаналітик Alt­coin Sher­pa виділив токен, якому вдалось зрости на 326% за тиждень. Токен Cyber­Con­nect (CYBER) привернув увагу криптотрейдерів, досягнувши свого історичного максимуму 1 вересня — токен торгувався за $ 15.79. Alt­coin Sher­pa попередив, що монета може стати свідком глибокого корекційного руху. Криптоексперт заявив, що трейдери повинні бути «у стані підвищеної готовності».

BTC

$78,074.42

-0.25%

ETH

$2,311.07

-0.26%

BNB

$628.43

-1.35%

XRP

$1.42

-1.09%

SOL

$86.13

-0.15%

Всі курси
Показати більше