Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Нова версія ChatGPT дала поради щодо криптовалют та пояснила їх

5:20 pm, 17 Травня, 2024

Ред.: не фінансова порада!

Журналісти Finbold звернулися до ChatGPT-4o для створення інвестиційного портфеля на $ 1000 у криптовалюті. Ось що запропонував ШІ:

Bitcoin (BTC) — $ 250. Найвідоміша і найпоширеніша криптовалюта, часто називається «цифровим золотом». BTC вважається надійним засобом збереження вартості і захистом від інфляції.

Причини для інвестицій: ВТС має найбільшу ринкову капіталізацію і використовується як основна валюта для обміну та торгівлі на криптовалютних ринках. Токен також має обмежену кількість, що підвищує його цінність у довгостроковій перспективі.

Ethereum (ETH) — $ 200. Основний блокчейн для DeFi та NFT. Ethereum використовується для створення смарт-контрактів і децентралізованих додатків (dApps).

Причини для інвестицій: Постійний розвиток і оновлення мережі (наприклад, перехід на Ethereum 2.0) робить ETH перспективною інвестицією з потенціалом значного зростання.

Solana (SOL) — $ 150. Блокчейн високої пропускної здатності, відомий своїми швидкими транзакціями та низькими комісіями.

Причини для інвестицій: Solana привертає розробників і інвесторів своєю масштабованістю та ефективністю, що робить її однією з найбільш перспективних платформ для DeFi та інших децентралізованих додатків.

Binance Coin (BNB) — $ 100. Токен BNB інтегрований в екосистему Binance, однієї з найбільших криптовалютних бірж у світі. BNB використовується для знижок на комісії при торгівлі на Binance.

Причини для інвестицій: Стабільне зростання Binance та розширення її послуг роблять BNB привабливою інвестицією, особливо для активних трейдерів.

Cardano (ADA) — $ 100. Орієнтована на дослідження і розробку блокчейн-платформа, що забезпечує високий рівень безпеки та децентралізації.

Причини для інвестицій: Cardano активно розвивається і має великий потенціал завдяки своїм інноваційним підходам до розробки та впровадження нових технологій у блокчейн.

Polkadot (DOT) — $ 100. Забезпечує інтероперабельність між різними блокчейнами, що дозволяє об'єднувати різні мережі в єдину екосистему.

Причини для інвестицій: Polkadot активно залучає нові проекти і має великий потенціал для зростання завдяки своїй унікальній архітектурі.

Chainlink (LINK) — $ 50. Мережа оракулів, яка забезпечує підключення смарт-контрактів до реальних даних і зовнішніх API.

Причини для інвестицій: Chainlink є ключовим компонентом багатьох DeFi-проектів, що робить його важливою частиною криптовалютного ринку.

Avalanche (AVAX) — $ 50. Блокчейн, орієнтований на масштабованість та інтероперабельність, здатний обробляти тисячі транзакцій за секунду.

Причини для інвестицій: Avalanche приваблює розробників своєю швидкістю та ефективністю, що робить його перспективною платформою для нових децентралізованих додатків.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$66,141.61

1.58%

ETH

$3,554.33

4.86%

BNB

$605.91

2.52%

XRP

$0.49

4.09%

SOL

$144.93

2.90%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше