Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники Disney створили робота компаньйона для самотніх людей

6:26 pm, 14 Жовтня, 2023

Компанія Disney розробила робота, натхненного образом BD-1 з кіновсесвіту «Зоряних воєн». Він отримав таке ж квадратне тіло і пару «пташиних» ніжок. Голова робота оснащена парою очей, на скроні закріплений ліхтарик, задня частина прикрашена двома рухомими антенами.

Безіменний робот від Disney запозичив деякі важливі аспекти поведінки від собак. Наприклад, його антени можуть рухатися, імітуючи рухи собачих вух. Якщо робот хоче висловити зацікавленість, він нахиляє голову набік.

Люди, які встигли «поспілкуватися» з роботом, відгукуються про нього, як про «абсолютно чарівного, допитливого, але серйозного робота». Зазначається, що він має свій стиль і характер, сформований аніматорами Disney.

Ймовірно, такі роботи можуть з’явитися в тематичних парках Disney, ставши їхньою візитною карткою. Вони виконуватимуть найрізноманітніші функції, також на них буде покладено обов’язки охоронців.

Зазначається, що залежно від регіону використання, роботи можуть програмуватися на відповідну мову тіла. Допускається, що з використанням машинного навчання вони отримають можливість коригувати свої навички, аналізуючи поведінку людей.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$66,985.10

0.14%

ETH

$3,492.50

0.77%

BNB

$606.26

1.10%

XRP

$0.48

-1.30%

SOL

$145.47

-1.36%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше