Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники представили інноваційну камеру зі штучним інтелектом, що поміщається в долоні

1:16 pm, 14 Червня, 2024

Інженери Технологічного інституту Карлсруе в Німеччині розробили камеру, що легко поміщається в долоні і при цьому забезпечує надзвичайну якість зображень. Вона використовує передові алгоритми штучного інтелекту для обробки зображень в режимі реального часу, що дозволяє отримувати 3D-зображення з винятковою точністю кольорів.

Камера працює завдяки технології, яка поєднує кілька сенсорів і оптичних систем. Вона здатна не лише захоплювати зображення, але й аналізувати їх, визначаючи глибину і текстуру об'єктів. Це дозволяє створювати тривимірні моделі з високою деталізацією, які можуть бути використані в різних галузях, від медицини до розваг.

Розробники впевнені, що їхній пристрій стане незамінним інструментом для професіоналів, які потребують високоякісних зображень та точних даних про об'єкти. Камера вже викликала інтерес у різних індустріях, і її потенціал для застосування здається безмежним.

«Ця нова технологія може, наприклад, дозволити роботам краще взаємодіяти з людьми або підвищити точність класифікації та розділення матеріалів під час перероблення. Його також потенційно можна використовувати для класифікації здорових і хворих тканин», — наголосив член дослідницької групи Майкл Хейзманн.

Нагадаємо — у травні науковці з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі створили унікальний двовимірний напівпровідник, який може перетворювати зображення з низькою роздільною здатністю на високоякісні фотографії. Згідно з Live Science, цей чіп працює як «розумний фільтр» — якість фотографій, зроблених звичайними камерами смартфонів, покращується в рази.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$64,504.12

5.69%

ETH

$3,465.72

6.04%

BNB

$581.39

6.10%

XRP

$0.54

3.10%

SOL

$158.06

5.91%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше