Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники представили інноваційну систему штучного інтелекту, що відстежує дрони та бачить приховані об'єкти

5:36 pm, 19 Червня, 2024

Компанія Ground Warden створила нову систему штучного інтелекту, яка здатна відстежувати дрони та виявляти приховані об'єкти. Ця технологія може революціонізувати способи захисту та спостереження у військових і цивільних сферах.

Нова система використовує поєднання машинного навчання і передових алгоритмів аналізу даних, що дозволяє їй швидко і точно виявляти загрози. Ground Warden зібрала багатий набір даних для навчання свого штучного інтелекту, що включає в себе зображення і відео, зняті з різних кутів та у різних умовах освітлення.

Один із ключових аспектів цієї технології полягає в її здатності ідентифікувати приховані об'єкти, такі як дрони, які ховаються за природними або штучними перешкодами. Це досягається завдяки використанню різних спектральних діапазонів і аналізу відбитого світла.

Впровадження цієї системи може значно підвищити ефективність охорони важливих об'єктів, таких як військові бази, урядові установи, аеропорти та критична інфраструктура. Також вона може використовуватись для моніторингу великих територій і запобігання незаконній діяльності.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$59,925.75

3.28%

ETH

$3,193.84

1.82%

BNB

$537.32

0.51%

XRP

$0.53

3.40%

SOL

$144.75

4.41%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше