Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники розкрили деталі про секретний український дрон, що атакує російську інфраструктуру

2:35 pm, 10 Квітня, 2024

Російські пропагандисти заявляють, що 7 квітня український реактивний дрон помітили у Бєлгородській області росії, біля міста Шебекіно.

Появу БПЛА біля Бєлгорода підтверджує у своєму треді на платформі X OSINT-розвідник і експерт з повітряних і морських безпілотних апаратів H.I. Sutton. Він пише, що це може бути неназваний український дрон або британська модель Banshee.

«У Бєлгороді, росія, триває помітний український безпілотний удар з використанням реактивних дронів, схожих на дешеві крилаті ракети», — зазначає експерт.

H. I. Sutton наводить більш ранні фото українського і британського дронів, помічених на російсько-українській війні раніше. Також він оновив інфографіку, яка демонструє відомі, названі та неназвані українські БПЛА.

Канадський фізик і експерт з безпілотників із ніком DanielR проаналізував у соцмережі X отримані кадри, але не дійшов однозначного висновку. Він каже, що безпілотник, імовірно, був не один. «Український реактивний безпілотник (можливо, 4) над Шебекіно, росія, поблизу Бєлгорода. Зверніть увагу, як швидко летить цей безпілотник. Також зверніть увагу, як він розвертається», — зазначив DanielR.

Аналітик вважає ймовірними кілька варіантів ідентифікації цього безпілотника. Реактивний двигун він ідентифікує за звуком. «Якщо уважно прислухатися до звуку, то можна почути значний доплерівський зсув. Ви також можете почути рев реактивного двигуна», — пише DanielR.

Він зазначає, що ідентифікація безпілотників може бути складною і вимагає обережності - у польоті дуже важко визначити розміри. Аналітик каже, що раніше вже зустрічалися безпілотники, які викликають здивування і залишаються повною загадкою.

«Є також дрони, про які ми знаємо, але не можемо обговорювати. Також дуже часто безпілотники помилково ідентифікують у Telegram-каналах. Доцільно дуже уважно вивчати всі зображення та уникати упереджених думок», — підсумував експерт.

Нагадаємо — у Чорному морі було виявлено морський безпілотник, який викинуло на берег Румунії. 5 квітня його безпечно ліквідували.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$67,751.45

-2.38%

ETH

$3,830.92

1.61%

BNB

$598.90

-2.62%

XRP

$0.53

0.23%

SOL

$178.57

-0.94%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше