Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники створили унікальний гаджет, який надаватиме доступ до інтернету за повної відсутності покриття

6:25 pm, 12 Січня, 2024

Технологічний стартап Raspduino Uno розробив гаджет Raspberry Pi 5 — він містить практично все, що може знадобитися людині в разі надзвичайної ситуації та за відсутності інтернету, інформує Tom’s Hardware.

Кібердека (компактний і мобільний комп’ютер, оснащений різними дротовими й безпровідниковими інтерфейсами, — ред.) має флеш-накопичувач місткістю 32 Гб, на який занесено копію Вікіпедії. Це означає, що людина може отримати доступ до інформації, навіть якщо не знаходиться у мережі.

Гаджет оснащений OLED-екраном для відображення статистики про основну плату Raspberry Pi. У кібердеки є тумблер для ввімкнення живлення. Основний дисплей 7-дюймовий і сенсорний. Є мініклавіатура з підсвічуванням, USB-розгалужувач і кілька роз'ємів Ethernet, а також роз'єм для навушників 3,5 мм. Усе упаковано в зручний водонепроникний кейс, який водночас є і корпусом пристрою.

«Теоретично ви можете запустити будь-яку операційну систему, яку захочете. Популярним вибором напевно буде офіційна ОС Raspberry Pi. Однак ви можете легко використовувати інші варіанти й навіть зберегти їх для резервного копіювання на альтернативних картах microSD. Інші хороші варіанти для кібердеки включають Kali, Ubuntu і навіть RetroPie для ігор», — зазначають оглядачі.

Нещодавно ми розповідали про американський технологічний стартап Rabbit, який створив гаджет r1 на базі штучного інтелекту, що може замінити смартфони. Пристрій має попередньо встановлену операційну систему Rabbit OS, засновану на ШІ-моделі Large Action Model — LAM (велика модель дії), розробленій фахівцями. Завдяки вбудованій нейромережі r1 може «розуміти» і відтворювати дії людини на різних комп’ютерних інтерфейсах, спрощуючи користувачам навігацію по додатках.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$41,470.58

-2.19%

ETH

$2,490.67

-0.92%

BNB

$314.49

1.29%

XRP

$0.55

-2.31%

SOL

$94.85

-3.81%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше