Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники з Німеччини винайшли «розумний» дрон, що боротиметься з системами ППО

5:37 pm, 6 Червня, 2024

Німецька компанія Diehl Defense представила новий безпілотник під назвою FEANIX, який розроблений для боротьби з системами протиповітряної оборони (ППО).

Цей дрон може бути оснащений боєголовкою для фізичного знищення ворожої техніки або засобами для створення радіоелектронних перешкод. FEANIX є одноразовим безпілотником, призначеним для придушення і знищення ППО противника.

Концепція дрона FEANIX була представлена на виставці в Берліні. БПЛА привернув значну увагу завдяки своїй модульній конструкції та можливості інтеграції з різноманітними корисними навантаженнями. Цей безпілотник може працювати як самостійно, так і в складі рою з кількох дронів, що підвищує ефективність його використання.

FEANIX оснащений повітряно-реактивним двигуном і може бути базований на повітряних, наземних і морських платформах. Його основними завданнями є придушення і знищення систем ППО противника. Цей дрон відрізняється високою маневровістю і низькою вартістю, що робить його більш економічно вигідним у порівнянні з пілотованими літаками.

Нагадаємо — Україна отримає другу батарею зенітного ракетного комплексу SAMP/T від Італії. Це підтвердив міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні, зазначивши, що система буде передана в рамках нового траншу військової допомоги. Комплекс SAMP/T здатний перехоплювати балістичні ракети та аеродинамічні цілі, що робить його важливим елементом для захисту українських міст та промислових об'єктів.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$65,966.92

-1.41%

ETH

$3,482.66

0.10%

BNB

$601.83

0.13%

XRP

$0.47

-1.17%

SOL

$142.78

-3.33%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше