Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Розробники зі США представили новітню мобільну інтегровану систему захисту від дронів

5:20 pm, 22 Травня, 2024

Army Recognition інформує: у відповідь на загрози з боку ворожих БПЛА, армія США вперше застосувала свою новітню мобільну інтегровану систему захисту від дронів M-LIDS. Згідно з фотографією, опублікованою в соціальних мережах, комплекс розгорнуто для захисту плавучого доку, створеного американськими військовими для доставляння гуманітарної допомоги у Газі.

Нова система M-LIDS розроблена для протидії сучасним загрозам з боку БПЛА. Вона включає два всюдиходи із захистом від мін і засідок (M-ATV), кожен з яких оснащений спеціалізованими функціями для виявлення і нейтралізації безпілотних загроз.

Перший M-ATV, Electronic Warfare Vehicle, зосереджений на виявленні та відстеженні безпілотників. Він оснащений передовими технологіями — системою командування й управління ППО передового району (FAAD C2) і реєстратором даних місії.

Для радіоелектронної боротьби використовується система пошуку зброї CUAEWS, яка порушує канали зв’язку та управління ворожих безпілотників. Машина також оснащена кулеметом M2 50-го калібру для фізичного знищення дронів.

«Таке поєднання електронних і кінетичних можливостей забезпечує комплексний підхід до протидії різноманітним загрозам з боку дронів, що зустрічаються в сучасній війні», — пишуть автори матеріалу.

Другий M-ATV, Kinetic Defeat Vehicle, відповідає за нейтралізацію виявлених безпілотників за допомогою кінетичних засобів. Він оснащений системою командування й управління ППО (FAAD C2) і щогловою радіолокаційною системою Ku-діапазону (KuMRFS-M) для виявлення і відстеження дронів. Для ураження безпілотників машина використовує дистанційну інтегровану збройову платформу (RIwP), що включає 30-мм гармату XM914E1, кулемет M240 і систему Coyote Block 2+.

Зазначається, що розгортання M-LIDS у Газі демонструє прихильність армії США до захисту своїх об'єктів і гуманітарних місій від нових загроз. Ці події підкреслюють важливість інноваційних рішень у боротьбі з безпілотниками та адаптації до сучасних умов війни, а в умовах швидко мінливого ландшафту бойових дій ефективний захист від БПЛА стає ключовим фактором успіху військових операцій.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$66,141.61

1.58%

ETH

$3,554.33

4.86%

BNB

$605.91

2.52%

XRP

$0.49

4.09%

SOL

$144.93

2.90%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше