Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Штучний інтелект навчився захищати криптовалюту свого власника

4:50 pm, 2 Грудня, 2023

В ексклюзивному інтерв'ю Кеннард, розробник Sentrii, розповів про свою технологію, яка принесла йому перемогу на хакатоні Crypto.com. Звідки натхнення? Особисті зіткнення з фішинговими аферами, які привели Кеннарда і його команду до створення Sentrii — потужного веб-розширення, керованого штучним інтелектом і призначеного для боротьби з цифровими аферами у всесвіті Web3.

Складна технологія Sentrii сканує сайти, смарт-контракти і транзакції криптогаманців, присвоюючи їм бал довіри для забезпечення надійного захисту.

Кеннард стверджує, що Sentrii — це ідеальний інструмент для боротьби з шахрайством, який не залежить від джерела обман. У міру розвитку Web3 Кеннард припускає, що ШІ відіграватиме ключову роль у забезпеченні безпеки, а Sentrii — провідну.

Перемога в хакатоні Crypto.com стала важливою віхою, що підштовхнула команду Sentrii до вдосконалення і масштабування свого рішення. Користувачам, які освоюють простір Web3, Кеннард радить поєднувати такі інструменти штучного інтелекту, як Sentrii, зі здоровим глуздом: будьте поінформовані, практикуйте безпечний перегляд сайтів і завжди ставте під сумнів надто хороші, щоб бути правдою, можливості.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$57,097.79

10.87%

ETH

$3,268.80

6.03%

BNB

$397.18

0.76%

XRP

$0.56

4.87%

SOL

$109.87

7.05%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше