Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Штучний інтелект від Ілона Маска спровокував масову появу фейкових криптовалют
Впродовж вихідних анонімні розробники створили близько 400 цифрових токенів з назвою GROK, що натхненні однойменним чат-ботом від Ілона Маска.
Загальна капіталізація віртуальних монет вже перевищила десятки мільйонів доларів. Згідно з ончейн-даними, один із перших токенів GROK стандарту ERC-20 з’явився 4 листопада і на цей час налічує близько 4300 власників.
Операції з криптовалютою за добу перевищують $ 3,9 млн. Сам актив торгується в середньому по $ 0,1 486.
Найбільші власники монети мають понад $ 150 000 нереалізованого прибутку від початкових покупок на кілька тисяч доларів в ETH.
Інший токен GROK у мережі Base досяг ринкової капіталізації у $ 4,32 млн при добовому обороті в $ 4,8 млн. Ціна активу становить близько $ 0,4, додавши за добу понад 367%.
Зауважимо — оскільки будь-який користувач може створити смарт-контракт у блокчейні, такі токени завжди з’являються на хвилі ажіотажу довкола нового проекту. Схожа ситуація сталася після ребрендингу Twitter, коли мережу заполонили монети з тикером X.
Примітно, що деякі розробники GROK уже провернули кілька схем rug pull — ситуації, коли розробники криптовалюти залишають власників цифрових монет з неліквідними активами.
Сам Маск заявляв, що жодна з його компаній ніколи не випустить власний криптовалютний токен. Це звернення він зробив у відповідь на попередження користувача під псевдонімом DogeDesigner про те, що токен XAI не має стосунку до ШІ-стартапу мільярдера xAI.
Нагадаємо — Маск запустив xAI у липні з метою «зрозуміти справжню природу Всесвіту». До команди увійшли колишні співробітники DeepMind, OpenAI, Google Research, Microsoft Research, Twitter і Tesla. Як повідомляє Financial Times, Маск заздалегідь придбав у Nvidia «тисячі» графічних процесорів для розробки великої мовної моделі.
Додамо — 4 листопада xAI анонсувала запуск Grok. Нейромережу створено за зразком путівника із серії науково-фантастичних романів Дугласа Адамса «Автостопом по галактиці».
Редакція No Worries наполегливо радить читачам інвестувати відповідально та не вкладати кошти у сумнівні криптоактиви.