Підписуйтеся на наш телеграм канал!

SpaceX може втратити державні контракти через наркотичну залежність Ілона Маска

9:17 pm, 7 Січня, 2024

Ілон Маск, відомий своїми інноваційними досягненнями в галузі космічних технологій та електромобілів, опинився в центрі скандалу, пов’язаного з вживанням наркотиків. За інформацією The Wall Street Journal, Маск регулярно бере участь у закритих вечірках, де вживає такі речовини, як ЛСД, кокаїн, екстазі та психоделічні гриби. Він також публічно вживав марихуану і має рецепт на кетамін.

Така поведінка викликає серйозні побоювання серед співробітників його компаній, які непокояться про можливий репутаційний збиток і наслідки для бізнесу. Зокрема, вживання наркотиків Маском може поставити під загрозу багатомільярдні контракти SpaceX з урядом США, а також активи інвесторів і тисячі робочих місць.

У відповідь на ці звинувачення адвокат Маска, Алекс Спіро, заявив, що бізнесмен регулярно проходить тести на наркотики в SpaceX і ніколи не провалював їх. Однак інциденти, як-от його запізнення на корпоративний захід SpaceX і нерозбірлива мова, викликали додаткові запитання про його стан і поведінку.

Сам Маск зізнався у вживанні мікродоз кетаміну для лікування депресії та вживанні повних доз на вечірках. Після публікації статті він також висловив думку у Twitter, що кетамін є найкращим засобом боротьби з депресією порівняно з антидепресантами.

Цей скандал може мати серйозні наслідки для SpaceX та інших підприємств Маска, оскільки репутація і довіра відіграють ключову роль у підтримці державних і приватних контрактів у космічній галузі.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$41,470.58

-2.19%

ETH

$2,490.67

-0.92%

BNB

$314.49

1.29%

XRP

$0.55

-2.31%

SOL

$94.85

-3.81%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше