Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Стало відомо, чому провідні країни світу активно продають конфісковану криптовалюту

Стало відомо, чому провідні країни світу активно продають конфісковану криптовалюту

1:21 pm, 3 Липня, 2024

За останні кілька тижнів уряди Німеччини та США активізували перекази криптовалюти із гаманців, повідомила аналітична платформа Arkham. Транзакції, що обчислюються мільйонами доларів, здебільшого складаються з конфіскованих біткоїнів.

Учасники ринку інтерпретують ці дії як наміри урядів продати активи на криптовалютних біржах. За даними Arkham, уряд Німеччини перевів ще 400 BTC (понад $25 млн) на біржі Bit­stamp, Coin­base та Krak­en. Усього з гаманця за два тижні перевели на біржі 2700 BTC (приблизно $170 млн).

19 червня з гаманця уряду Німеччини пішло 7500 BTC, 200 із них — на біржу Coin­base. Кошти, ймовірно, були конфісковані у засновників піратського сайту Movie2k у січні. Ще по 200 BTC відправлено на Coin­base та на Krak­en 25 червня. На гаманці ще залишаються близько 44 000 біткоїнів на суму $2,7 млрд.

Водночас з підконтрольного уряду США гаманця перевели 3375 ETH ($11,7 млн) на нову адресу. На гаманці знаходяться активи, конфісковані у засновників платформи хмарного майнінгу Hash­Flare та цифрового банку Poly­bius Bank Сергія Потапенка та Івана Турогіна. 28 червня з цього ж гаманця перевели 11,84 біткоїна ($726 000).

За інформацією Arkham, всього на підконтрольних США гаманцях зберігається понад $13 млрд у конфіскованих криптоактивах у біткоїнах та різних стейблкоїнах (від USDT до DAI), а також в ETH та інших токенах. 26 червня з одного з гаманців уряду США перевели на біржу Coin­base конфісковані біткоїни на $240 млн.

BTC

$78,808.23

4.27%

ETH

$2,398.98

4.14%

BNB

$649.02

2.76%

XRP

$1.46

1.80%

SOL

$88.45

2.94%

Всі курси
Показати більше