Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Стали відомі технічні характеристики нового наземного FPV-дрона росіян

12:20 pm, 4 Червня, 2024

Російська компанія «Високоточні комплекси» представила новий наземний FPV-дрон «Депеша». Цей роботизований комплекс може нести до 150 кілограмів корисного навантаження і використовується для знищення фортифікацій, укріплених точок, дистанційного мінування, а також доставки боєприпасів і евакуації поранених.

«Депеша» зібраний на гусеничній платформі, що забезпечує високу прохідність і маневровість. Управління дроном здійснюється за допомогою джойстика і окулярів віртуальної реальності, що дозволяє оператору бачити все, що відбувається, у режимі реального часу. Така система управління схожа на ту, що використовується у літаючих FPV-дронах, але адаптована для наземних умов.

Цей багатофункціональний комплекс може працювати як дрон-камікадзе для ураження живої сили противника. Крім того, він здатний знищувати фортифікаційні споруди, мінувати місцевість і доставляти вантажі у важкодоступні місця. Завдяки високій вантажності та прохідності, «Депеша» може бути використаний у різних бойових умовах.

Розробка дрона здійснювалася АТ «Конструкторське бюро приладобудування» у місті Тула. Наразі «Депеша» проходить випробування, зокрема на війні в Україні. Це дозволяє отримувати реальні бойові дані про ефективність використання комплексу і вдосконалювати його конструкцію та функціональні можливості.

Нагадаємо — військовослужбовці спеціального аеропідрозділу «Птахи Мадяра», отримали для тестування новий український безпілотник, який може нести на собі малі FPV-дрони. Відео про це опублікував військовий і професор Ужгородського національного університету Федір Шандор на своїй сторінці в Instagram. «Перша українська дрономатка — уже на бойових позиціях на південному фронті», — йдеться в публікації.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$66,189.62

1.21%

ETH

$3,566.91

5.19%

BNB

$607.17

2.09%

XRP

$0.49

3.86%

SOL

$145.23

2.77%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше