Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Стали відомі технічні характеристики засобів РЕБ, що працюють як електронний щит

4:44 pm, 9 Травня, 2024

Україна активно використовує засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) для захисту своїх військових та цивільних об'єктів від атак російських безпілотників. Відомо, що понад 50 українських компаній вже виробляють засоби РЕБ і РЕР, з яких 9 систем кодифіковано та готові до закупівлі для армії. Серед цих систем, декілька вже були передані на фронт і отримали позитивні відгуки від військових.

Однією з таких систем є «Обрій AntiFPV base» та «Обрій AntiFPV auto» від компанії «Обрій Мілтек». Ці засоби РЕБ ближньої дії призначені для придушення FPV-дронів і можуть захистити особовий склад і техніку від російських безпілотників на відстані до 200 метрів. Розробники вже працюють над новою модифікацією, яка буде ще ефективнішою.

Ще одним важливим засобом є «Сейф-5» від компанії Invest, який може придушувати дрони противника на висоті до 100 метрів і з дальністю до 150−500 метрів. Цей комплекс радіоелектронної боротьби дозволяє захистити позицію, не перешкоджаючи виконувати завдання сусіднім підрозділам.

Розробники також звернули увагу на РЕБ «Морок», що може захищати як техніку, так і укріплення українських військових, знешкоджуючи російські БПЛА на відстані від 70 до 900 метрів. Компанія-виробник масштабує виробництво і готова виконувати великі держзамовлення.

Переносний засіб РЕБ «Торнадо 4М» від «Аматронікс» створено для боротьби з дронами шляхом приглушення радіоелектронного випромінювання. Система забезпечує купольний захист об'єктів від ураження FPV-дронами та скидань з інших БПЛА.

Підписуйтеся на наш телеграм канал!

BTC

$68,309.51

-1.90%

ETH

$3,830.64

-1.43%

BNB

$601.37

-0.56%

XRP

$0.53

-1.53%

SOL

$169.70

-0.53%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше