Підписуйтеся на наш телеграм канал!

Син найбільшого критика біткоїну торгує криптовалютами

1:49 pm, 30 Травня, 2022

Президент Європейського центрального банку Крістін Лагард, яка раніше критикувала ринок криптовалют, зізналася, що її син інвестував у криптоактиви.

На голландському телебаченні в ефірі College Tour у банкіра запитали, чи володіє вона цифровими активами. На що Крістін Лагард відповіла «ні», оскільки, за її словами, вона хоче дотримуватися своїх переконань на практиці.

Однак голова ЄЦБ визнала, що її син не прислухався до її порад й інвестував у криптовалюту, і тому вона уважно за цим слідкує.

Лагард є запеклим критиком біткоїнів і криптовалют. Буквально минулого тижня вона заявляла, що подібні активи «нічого не варті».

«Криптовалюти ні на чому не засновані. Немає жодного базового активу, який би слугував якорем безпеки. Я завжди говорила, що криптоактиви — це дуже спекулятивні і ризиковані активи», — додала Лагард.

Раніше економіст висловлювала великі сумніви, що центральні банки будуть використовувати біткойн. Окрім того, вона заявляла, що ця криптовалюта є «високо спекулятивним активом», причетним до відмивання грошей.

Однак до централізованих криптовалют, а саме до цифрових валют центрального банку (CBDC) Лагард ставиться з великим ентузіазмом. CBDC — це цифрова форма фіатних грошей (таких як долар США або євро), яка перебуває на різних етапах дослідження і випуску у багатьох країнах світу.

Раніше Лагард виражала впевненість, що цифрове євро може принести користь торговому блоку. Представники ЄС також заявили, що розглянуть закон про створення цифрового євро до початку 2023 року.

BTC

$17,147.24

-0.35%

ETH

$1,263.65

-1.33%

BNB

$286.91

-0.93%

XRP

$0.39

-0.74%

SOL

$13.62

-0.44%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше