Підписуйтеся на наш телеграм канал!

TAG Heuer почав приймати криптовалюту у якості оплати за товари

3:14 pm, 20 Травня, 2022

Виробник елітних швейцарських годинників TAG Heuer додав варіант оплати продукції криптовалютою після укладення партнерської угоди з оператором криптовалютних платежів BitPay, що дозволяє фірмам автоматично конвертувати криптовалюту у фіат.

Оплату можна буде провести однією з 12 криптовалют, серед яких Bitcoin, Ethereum і Bitcoin Cash, а також мем-монети Shiba Inu і DOGE та п’ять стейблкоїнів з прив’язкою до долара. Мінімального порогу транзакції немає, а максимальний розмір однієї транзакції - 10 000 доларів.

За словами виконавчого директора компанії Фредеріка Арно, вони спостерігають за ВТС з того дня, як він вперше почав торгуватися. Говорячи про BTC, він назвав криптовалюту № 1 тим, що обіцяє в найближчому майбутньому стати технологією, інтегрованою по всьому світу, незалежно від стрибків цін. Арно сказав, що інтеграція криптоплатежів — це тільки перший крок перед реалізацією багатьох інших проектів, пов’язаних з Web3 і криптографією.

Нагадаємо, що раніше про прийом криптоплатежів повідомив модний дім Gucci. Також за криптовалюти можна купити елітну нерухомість і люксові автомобілі.

BTC

$16,810.87

-1.04%

ETH

$1,228.22

-2.19%

BNB

$283.79

-1.63%

XRP

$0.38

-0.99%

SOL

$13.62

-2.78%

Всі курси
Підписуйтеся на наш
телеграм канал!
Свіжі новини та огляди
ринків криптовалют останньої
доби прямо у вашому мессенджері. Чекаємо на вас!
ПЕРЕЙТИ
Показати більше