Підписуйтеся на наш телеграм канал!
Технологічний стартап розробляє 3D-двійників відомих людей
Компанія Hyperreal анонсувала масове створення «гіпермоделей» — цифрових 3D-двійників відомих особистостей, які поводяться на екрані так само, як і живі люди. Проектом керує Ремінгтон Скотт, фахівець із комп’ютерної графіки, який вважається першопрохідцем цифрових технологій у Голлівуді.
Гіпермодель складатиметься із трьох компонентів: віртуального тіла, впізнаваної манери поведінки та голосу. Цифровий аватар створюється лише раз, а потім може використовуватися для будь-яких цілей без участі людини, з якої він зроблений. Щоби не порушувати авторські права, кожна модель отримає спеціальну ліцензію.
Скотт пояснює: «Цифрові двійники потрібні для заміни людей там, де зручно. Наприклад, під час зйомок безлічі дублів у фільмах, у небезпечних сценах, в абстрактному просторі, який важко відтворити на знімальному майданчику. Їх можна використовувати паралельно, просто копіюючи файл, і тоді актор може грати в кіно, виступати на телешоу в іншій країні, брати участь у віртуальному концерті та зніматися у рекламі одночасно. На гіпермодель можна приміряти будь-який одяг, спорядження, грим та аксесуари».
У майбутньому у 3D-аватари планують інтегрувати штучний інтелект. Фанати відомих селебритіз зможуть замовити віртуальну копію свого кумира, з якою можна буде спілкуватися у будь-який час. Розробники вважають, що відомі особи зможуть передати інформацію про себе ШІ та продовжувати роботу після смерті біологічного тіла — наприклад, читати лекції студентам. У Hyperreal сподіваюся, що згодом технологія здешевиться і такого двійника для себе зможе замовити будь-яка людина.
Не лише американський ринок працює над цифровими двійниками людей, таку технологію використовують і у Південній Кореї. Нагадаємо — сеульська технологічна компанія DeepBrain розробила сервіс «Re;memory» — алгоритм машинного навчання обробляє фото та відео померлих людей, щоби створити цифрового двійника. Мета — емоційна взаємодія з користувачами, які втратили близьку людину.